Implementace manažerského reportingu v prostředí MS Power BI

Microsoft Power BI je unifikovaná a škálovatelná reportingová platforma umožňující jednoduchým způsobem analyzovat a vizualizovat data. Prostředí obsahuje sadu nástrojů, které umožňují uživatelům samostatně analyzovat data, vytvářet reporty, přehledy a statistiky.

Manažerský reporting implementovaný v prostředí Power BI poskytuje všem liniovým prvkům organizace potřebné informace o plánech a jejich plnění, je uživatelsky velmi přívětivý a umožňuje vizualizaci dat dle individuálních potřeb a přání uživatelů. Veškerá data lze sjednotit a propojit do jedné informační databáze, což umožňuje práci se stejnými informacemi napříč organizací se zachováním jejich přesnosti, konzistence a zabezpečení.

Reporty jsou automaticky aktualizované a jsou dostupné odkudkoliv – z počítačů, tabletů a mobilních zařízení, a to vždy při možnosti individuálního nastavení uživatelů a jejich oprávnění.

Import dat lze provést nejen z databázových zdrojů a externích souborů (MS Excel, .csv, .txt…), ale také  z cloudových služeb, jako je Google Analytics, MS Azure, SalesForce, aj. 

// Ozvěte se nám, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

POTŘEBUJETE KONZULTACI?