konference kybernetická bezpečnost

Naši experti vystoupí v září na webináři Kybernetická bezpečnost ve vodárenství

Odborníci ze System Boostu se zúčastní 23.9.2021 specializovaného webináře, kde vystoupí se svými přednáškami „Požadavky kybernetického zákona nejsou jen legislativní šikana,” „Efektivní vyhodnocení slabin organizace za pomocí různých metod testování” a „Table top versus incident response v prostředí IT systémů i výrobní infrastruktury.”

První jmenovanou přednášku odprezentuje náš expert v oblasti informační bezpečnosti Kamil Rečičár. Představí klíčové požadavky legislativy na vodohospodářské společnosti, na které je třeba se zaměřit co nejdříve. Přičemž základními stavebními kameny jsou identifikace a hodnocení aktiv, nejen OT prostředí organizace. A bude také řešit otázky – Jak je kybernetická bezpečnost zajištována, řízena a vyhodnocována? Kdo jsou hlavními aktéry a jaká jsou vlastně pravidla „hry“? Kde začít a kam úsilí směřovat?

Další přednáška, tentokrát od našeho spolupracovníka Daniela Hejdy, spolumajitele firmy Cyber Rangers s.r.o. a spoluzakladatele komunity Cyber Rangers, představí přístupy k ověření možností průniku do IT prostředí i prostředí výrobní infrastruktury (průmyslových systémů). V přednášce si také řekneme, jaké jsou správné postupy a jak přistoupit k testování obranných týmů.

Se svou prezentací vystoupí také ředitel System Boostu, Michal Beneš, který ukáže efektivní testování funkčnosti procesů kybernetické obrany. Konkrétně formou vzájemné komunikace incident response týmu a výboru pro řízení kybernetické bezpečnosti. A představí nový přístup založený na gamifikaci procesu kybernetické bezpečnosti.

Webinář Kybernetická bezpečnost ve vodárenství proběhne 23.9.2021.