konference kybernetická bezpečnost

System Boost je partnerem Cyber Days 2021

Podporujeme rozvoj vzdělávání a osvěty v oblasti kybernetické bezpečnosti. System Boost nabízí v této v oblasti široké možnosti poradenství a proto je jeho partnerství se Cyber Days 2021 logickým spojením. 

Česká konference etického hackingu pořádá tuto konferenci pro bezpečnostní specialisty, členy cyber security týmu, hackery nebo analytiky v SOC týmu.

Přednášky a demonstrace v rámci konference pomohou účastníkům vyhnout se slepým místům a zvýšit tak potenciál úspěchu při odhalování případného útoku. V průběhu dvou dnů poskytnou přednášející své zkušenosti z praxe včetně ukázek útoků.

Jedním z přednášejících je i náš spolupracovník Daniel Hejda. Spolumajitel, etický hacker a člen Red Teamu společnosti Cyber Rangers a jeden ze zakladatelů Cyber Rangers komunity, jejíž misí je zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti.

V rámci konference budou využívány přednášejícími osvědčené nástroje a postupy z portfolia nástrojů dostupných v rámci Windows, Linux, ale i cloud prostředí. Jejich prostřednictvím budou během demonstrací ukázány techniky útoku na moderní IT systémy.

Pokud vás konference zaujala, můžete si prohlédnout podrobný program, my si ho určitě nenecháme ujít.